WYKAZ KÓŁ ODDZIAŁU OKRĘGOWEGO
Wykaz Kół należących do Oddziału Okręgowego
Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Bielsku -Białej
L.p. | Nr Koła | Miejscowość | Adres | Przewodniczący |
1. | 2 | Zarzecze | 34-326 Pietrzykowice | Franciszek Gąsiorek |
2 | 3 | Pietrzykowice | 34-326 Pietrzykowice | Aleksander Łoza |
3. | 5 | Świętoszówka | Świętoszówka | Danuta Baścik |
4. | 6 |
Pisarzowice | 43-352 Pisarzowice | Monika Mleczko |
5 | 7 | Hałcnów | Bielsko -Biała | Maria Satława |
6. | 7 | Hałcnów | 43-344 Bielsko -Biała | Maria Satława |
7. | 8 | Jaworze | 43-384 Jaworze | Elżbieta Kulpa |
8. | 9 | Kozy | 43-340 Kozy | Krystyna Stasica |
9 | 10 | Łodygowice | 34-324 Łodygowice | Marian Graca |
10. | 11 | Mazańcowice | 43-391 Mazańcowice | Bogumiła Grzelczak |
11. | 12 | Międzyrzecze Górne | 43-392 Międzyrzecze G. | Franciszek Dzida |
12. | 13 | Wapienica | 43-382 Bielsko- Biała | Elżbieta Trojak |
13. | 14 | Porąbka | 43-353 Porąbka | Romana Bułka |
14. | 15 | Szczyrk | 43-370 Szczyrk | Maria Bugaj |
15. | 16 | Osiedle Grunwaldzkie | 43-300 Bielsko- Biała | Małgorzata Moskot |
16. | 17 | Rybarzowice | 43-378 Rybarzowice | Maria Dobija |
17. | 18 | Osiedle Piastowskie | 43-300 Bielsko -Biała | Beata Fussek |
18. | 19 | Rudzica | 43-394 Rudzica | Bogdan Małek |
19. | 20 | Osiedle Karpackie | 43-300 Bielsko -Biała | Teresa Opyrchał |
20. | 21 | Jasienica | 43-385 Jasienica | Helena Łabudek |
21. | 23 | Czaniec | 43-354 Czaniec | Kazimiera Gąsiorek |
22. | 24 | Osiedle Górne Przedmieście | 43-300 Bielsko -Biała | Magdalena Matusz |
23. | 25 | Godziszka | 43-376 Godziszka | Alicja Paluch |
24. | 27 | Bierna | 34-325 Bierna | Piotr Jakubiec |
25. | 28 | Osiedle Polskich Skrzydeł | 43-300 Bielsko- Biała | Bogdan Piwowarczyk |
26. | 29 | Komorowice | 43-346 Bielsko- Biała | Zbigniew Kuś |
27. | 31 | Komorowice Obszary | 43-346 Bielsko- Biała | Genowefa Zeman |
28. | 32 | Wilkowice | 43-365 Wilkowice | Krystyna Wala |
29. | 33 | Lipnik | 43-308 Bielsko- Biała | Romualda Spychała |