Zarząd Oddziału Okręgowego

 w Bielsku-Białej

  Filmy nasze i o nas 

 

 

Zespół  Movimento Plus

 

Zespół powstał w styczniu 2014 r. i  działa w strukturze Czechowickiego Teatru Muzycznego Movimento, w ramach Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach, który prowadzi działalność z dziećmi i młodzieżą od 12 lat.

 

Opiekunem muzycznym i kierownikiem artystycznym zespołu jest wspaniała pedagog i artystka sceniczna sopran Pani mgr Barbara Bielaczyc. Od  listopada 2015 r. zespołem opiekuje się muzycznie dr Rafał Majzner - tenor, wybitny śpiewak operowy.

W  skład Movimento Plus wchodzą:

Renata Gabryś - menager zespołu, członek PZERiI Odziału Rejonowego w Czechowicach-Dziedzicach, Anna Kuczniak, Bernadeta Gawlas, Halina Gawior i Urszula Siudak. Zespół stawia na integrację pasjonatów muzyki w wieku od 40 do 60 +.

Zespół pomimo krótkiego okresu istnienia dał kilkanaście udanych koncertów, uświetniając różnego rodzaju urozystości i wydarzenia kulturalne w Gminie Czechowice-Dziedzice oraz innych gmin Powiatu Bielskiego. Zespół bierze udział w różnego rodzaju przeglądach i festiwalach,otrzymując wyróżnienia i nagrody. Repertuar zespołu to piosenki polskie, tzw. Starego kina. Jako stałe pozycje występów zespołu są; Fstiwal Róż w Goczałkowicach-Zdroju, przegląd twórczości senioralnej w Hałcnowie, recitale dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej Złota Jesień.  Movimento Plus włącza się w akcje charytatywne dla osób potrzebujących wsparcia.

Opracowała Renata Gabryś

 

 


 

 Noworoczne Spotkanie Seniorów w Hałcnowskim Domu Kultury

 

 

  


 

Plenarne Zebranie Bielskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

 

 

 

 


 

Sposoby na starość. ŚLĄSKA RADA DO SPRAW SENIORÓW - zobacz cały materiał »

 

  

 

 

Strona główna :: O nas :: Struktura organizacyjna :: Działalność :: Aktualności :: Ogłoszenia :: Współpraca :: Filmy :: Galeria :: Pasje, Hobby i Twórczość :: Kontakt
wykonanie: www.kompmar.net.pl