Zarząd Oddziału Okręgowego

 w Bielsku-Białej

  GALERIA 

Spotkanie opłatkowe - Hałcnów 2014

 

Zdjęcia ze spotkania opłatkowego Okręgowego Zarządu Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Bielsku-Białej - Hałcnów 2014

 

 

zobacz więcej... 

Spotkanie noworoczne koła nr 6 Pisarzowice

 

Spotkanie odbyło się 20.01.2015 - Wszystkim przybyłym gościom - bardzo dziękujemy za mile spędzony czas.

zobacz więcej... 

Wyjazd integracyjny w ramach projektu „Jesień w górach - radość bielskich seniorów”

 

W dniu 14 listopada 2014 r. zorganizowany został wyjazd integracyjny w ramach projektu „Jesień w górach - radość bielskich seniorów” współfinansowanego z Urzędu Miasta Bielsko -Biała. W piękny słoneczny dzień uczestnicy wyjazdu mieli możliwość odwiedzenia ciekawych pod względem turystycznym miejsc w Beskidach ...

zobacz więcej... 

Wycieczka do Istebnej z okazji Dnia Seniora

Dnia 9 października 2014 r. z okazji Dnia Seniora odbyła się jednodniowa wycieczka do Istebnej. W ten ciepły i słoneczny dzień można było podziwiać przepiękne widoki Beskidu Śląskiego począwszy od Szczyrku, z przejazdem widokową górską trasą przez Przełęcz Salmopolską (Biały Krzyż, 934 m n.p.m.) do Wisły i dalej do Istebnej. Podróż przez malowniczy region Beskidów przyciąga miłośników natury, a skarbem beskidzkiej przyrody są  najpiękniejsze na świecie świerki istebniańskie.

zobacz więcej... 

Wycieczka Szlakiem Orlich Gniazd
 

17 lipca 2014  odbyła się jednodniowa wycieczka najpopularniejszym szlakiem wycieczkowym dla zwiedzających Jurę Krakowsko-Częstochowską, czyli Szlakiem Orlich Gniazd. Trasa przebiegała następującymi punktami: Ojców- Pieskowa Skała- Ogrodzieniec. Szlak zahacza o główne "Orle Gniazda", czyli ruiny zamków i warowni, zlokalizowane na wysokich i trudno dostępnych skałach.

zobacz więcej... 

Wycieczka - pielgrzymka, Częstochowa - Licheń

W dniach25 i 26 czerwca 2014 roku, byliśmy na dwudniowej wycieczce o charakterze pielgrzymkowym w Częstochowie i Licheniu. To właśnie Częstochowa i Jasna Góra jest jednym z ważniejszych miejsc kultu maryjnego i od setek lat, najważniejszym centrum pielgrzymkowym w Polsce.

zobacz więcej... 

Wycieczka do Pisarzowic i Kaskada Soły
 

22 maja 2014 roku odbyła się jednodniowa wycieczka - Pisarzowice - Kaskada Soły. Mieliśmy możliwość zwiedzania ogrodów i szkółek roślin ozdobnych w Pisarzowicach oraz zakupu ziół i roślin ozdobnych. Druga część wycieczki dotyczyła pobytu na trasie: Kaskada Soły - Czaniec - Porąbka- Międzybrodzie.

zobacz więcej... 

 

 

Strona główna :: O nas :: Struktura organizacyjna :: Działalność :: Aktualności :: Ogłoszenia :: Współpraca :: Filmy :: Galeria :: Pasje, Hobby i Twórczość :: Kontakt
wykonanie: www.kompmar.net.pl