Zarząd Oddziału Okręgowego

 w Bielsku-Białej

  GALERIA 

Spotkanie biesiadne Koła nr 6 w Pisarzowicach 22.09.2016

 

Pierwszy dzień jesieni członkowie naszego koła spędzili  na świeżym powietrzu.
Jeden z 89 osób biorących udział w grylowaniu (w stroju wizytowym), świętował jubileusz 80. urodzin. ...

zobacz więcej... 

I Bielski Złaz Seniorów 13.09.2016 - Złota Jesień Seniora

 

W dniu 13.09.2016 roku odbył się I Bielski Złaz Seniorów na szlaku: Bielsko-Biała- Szyndzielnia- Klimczok, który zgromadził 140 uczestników. Byli to członkowie PZERiI, PTTK „Podbeskidzie” oraz sympatycy. Wśród uczestników złazu były osoby niepełnosprawne w tym jedna osoba z opiekunem....

 

 

 

zobacz więcej... 

Wycieczka do Gietrzwałdu

 

Gietrzwałd jest małą miejscowością na Warmii, gdzie w dniach od 27 czerwca do 16 września 1877 roku objawiła się Matka Boża dwóm dziewczynkom. Maryja ukazywała im się na klonie rosnącym niedaleko kościoła. Przekazywała dziewczynkom swoje orędzie i odpowiadała na zadawane pytania.

zobacz więcej... 

Uroczyste spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Inwalidów Koła nr.13 PZERiI w Wapienicy dn.12.04.br.

 

Gospodarzem spotkania była przewodnicząca koła Pani Elżbieta Trojak, a wśród zaproszonych gości byli m.in...

zobacz więcej... 

Impreza z okazji Dnia Kobiet - Czaniec

 

Dnia 30.03 br. w Czańcu miała miejsce impreza z okazji Dnia Kobiet , zorganizowana przez koło PZERiI .Przewodnicząca koła Pani Kazimiera Gąsiorek,jak zwykle jako prowadząca była znakomita.Honorowymi gośćmi byli Wójt Gminy Porąbka Pan Czesław Bułka oraz wiceprzewodniczący Śląskiej Rady ds. Seniorów Pan Henryk Wójtowicz.

zobacz więcej... 

Wycieczka do Lipnicy murowanej - Bochnia

 

Pierwsza w tym roku wycieczka członków PZERiI zorganizowana została w ramach współpracy z Oddziałem PTTK " Podbeskidzie" w Bielsku-Białej.

zobacz więcej... 

Spotkanie noworoczne w Cieszynie

 

6 lutego br. w restauracji Leśna Pasja w Cieszynie odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczno-opłatkowe członków Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów.

 

zobacz więcej... 

Spotkanie kolędowe w Pisarzowicach 26 stycznia 2016 r.

 

autor zdjęć Wacław Morawski

zobacz więcej... 

Dzień Seniora w Pietrzykowicach.
 
W dniu 18.11.2015r w Sali OSP w Pietrzykowicach odbyło się Zebranie Sprawozdawcze połączone z Dniem Seniora, w którym uczestniczyło 85 osób będących członkami Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło nr 3 Pietrzykowice. W trakcie imprezy wręczono kwiaty najstarszym członkom związku, oraz jedenastu nowym osobom, które dołączyły do naszego grona.

zobacz więcej... 

Wyjazd do Istebnej z okazji Dnia Seniora w dniu 8.10.2015 r.

W dniu 8 października 2015 r. z okazji Dnia Seniora zorganizowany został wyjazd do Istebnej. W ten ciepły, słoneczny dzień uczestnicy wyjazdu mogli nie tylko podziwiać piękne widoki Beskidu Śląskiego, ale spędzić czas aktywnie według własnego upodobania i zainteresowania. Przeznaczyli swój wolny czas na grzybobranie (dla niektórych bardzo  udane), na spacery czy rozmowy. 

zobacz więcej... 

 

 

Strona główna :: O nas :: Struktura organizacyjna :: Działalność :: Aktualności :: Ogłoszenia :: Współpraca :: Filmy :: Galeria :: Pasje, Hobby i Twórczość :: Kontakt
wykonanie: www.kompmar.net.pl