Zarząd Oddziału Okręgowego

 w Bielsku-Białej

  AKTUALNOŚCI


 

18-07-2016

 KOMUNIKAT


Dnia 5.07.2016r. z inicjatywy przedstawicieli Zarządu O/O PZERiI w Bielsku-Białej
odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami Wydziału Prewencji KMP w Bielsku-Białej, w którym uczestniczyli:

 

  • Naczelnik Wydziału Prewencji KMP w Bielsku-Białej podinsp. mgr Mariusz Kuliński
  • Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji KMP w Bielsku-Białej nadkom. mgr Wiesław Mizia
  • Specjalista Wydziału Prewencji KMP w Bielsku-Białej nadkom. mgr Aleksandra Gęga

 

 

02-06-2016

 

KOMUNIKAT

Bielsko-Biała 31.05.2016

 

Dnia 31.05.br. z inicjatywy przedstawicieli Zarządu O/O PZERiI w Bielsku-Białej odbyło się spotkanie z Panią Dorotą Łabudą Dyrektorem Generalnym Ogólnopolskiego Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita, w Porąbce k/Bielska-Białej.

Wyrażono wolę nawiązania ścisłej współpracy i działań na rzecz osób starszych oraz niepełnosprawnych.

 

 

26-04-2016

3 Maja - przed nami 225 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja (właściwie Ustawy Rządowej z dn.3 maja 1791roku). Powszechnie przyjmuje się, że Konstytucja 3Maja była pierwszą w Europie i drugą na świecie, nowoczesną spisaną konstytucją. Również 3 Maja w Kościele katolickim w Polsce obchodzona jest liturgiczna uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Dzieło Konstytucji 3 Maja - naprawy państwa przerwała konfederacja targowicka. Targowica stała się synonimem zdrady, głupoty i wysługiwania się obcym państwom.

 

Apelujemy do członków PZERiI oraz naszych sympatyków o aktywny udział w obchodach Święta 3 Maja. Niech będzie to dzień zadumy nad historią i okazją do wyrażania uczuć patriotycznych. Pamiętajmy o wywieszeniu biało-czerwonych flag, uczestniczeniu w mszach za ojczyznę i innych formach manifestowania umiłowania Polski.

Strona główna :: O nas :: Struktura organizacyjna :: Działalność :: Aktualności :: Ogłoszenia :: Współpraca :: Filmy :: Galeria :: Pasje, Hobby i Twórczość :: Kontakt
wykonanie: www.kompmar.net.pl