Zarząd Oddziału Okręgowego

 w Bielsku-Białej

  AKTUALNOŚCI


 

09-02-2017

 

Dnia 21 stycznia br. w Biernej k/Żywca odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowo-noworoczne koła PZERiI.

 

Zaproszeni goście to: Ksiądz Prałat Józef Zajda  Wójt Gminy Łodygowice Andrzej Pitera, Przewodniczący Rady Gminy Czesław Wandzel, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Łodygowicach Renata Talik i Henryk Wójtowicz przedstawiciel Zarządu Okręgowego w Bielsku-Białej.Obok życzeń i gratulacji wręczono odznaczenia oraz okolicznościowe dyplomy.

 

09-01-2017

 

W Polsce Dzień Babci i Dziadka obchodzone są 21 i 22 stycznia. Święta te mają w naszym kraju już ponad 30-letnią tradycję. Jest to czas, kiedy wnukowie mogą podziękować swoim dziadkom za wszystko co dla nich zrobili, za ich opiekę i troskę. 
 

09-01-2017

Dnia 13 grudnia rozstrzygnięty został II Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Zbigniewa Jeżyny oraz II Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Henryka Sienkiewicza w Ośrodku Kultury "ARSUS" w Warszawie - Żyrardowie. Wśród laureatów znalazło się nazwisko Wacława Morawskiego z Pisarzowic, Prezesa SAP O/Bielsko-Biała zdobywcy II miejsca za wiersz o tematyce dowolnej. W. Morawski jest organizatorem spotkań literackich w Wilamowicach oraz filmowcem amatorem, który kilkakrotnie prezentował swoje filmy w MGB.

 

Strona główna :: O nas :: Struktura organizacyjna :: Działalność :: Aktualności :: Ogłoszenia :: Współpraca :: Filmy :: Galeria :: Pasje, Hobby i Twórczość :: Kontakt
wykonanie: www.kompmar.net.pl